PIŁKA NOŻNA

Stal Rzeszów wygrywa 3-0 z Sandecją

25 kwi · 07:24

W meczu zamykającym 28. kolejkę I ligi piłkarskiej Stal Rzeszów pokonała Sandecję Nowy Sącz 3-0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Wynik otworzył już w 4. minucie Bartłomiej Poczobut, który celnie egzekwował rzut karny za faul na Wiktorze Kłosie. W 22. minucie, po dośrodkowaniu, obrońca gości skierował piłkę do własnej siatki. Kilka minut później Wiktor Kłos ustalił wynik spotkania precyzyjnym strzałę z narożnika pola karnego.

Tomasz Kafarski, trener Sandecji, która jest coraz bliżej spadku z I ligi, nie miał po meczu wesołej miny:

--:--
--:--

Kacper Sadłocha, napastnik Stali, był zadowolony nie tylko z łatwej wygranej:

--:--
--:--

Szkoleniowiec gospodarzy, Daniel Myśliwiec miał nieco uwag do swoich zawodników za drugą połowę:

--:--
--:--

Kolejnym meczem Stali będą derby Rzeszowa. Mecz w sobotę o godz. 20;00. Zarówno Stali, jak i Resovii punkty są bardzo potrzebne. Resovię od strefy spadkowej dzielą 4 oczka, a Stali do grupy barażowej walczącej potem o ekstraklasę brakuje 3 punktów.

Specjalnym gościem w przerwie meczu był bokser Stali Rzeszów Łukasz Różański, który przedstawił swój mistrzowski pas zdobyty podczas sobotniej walki z Alanem Babiciem.

25 kwietnia ·  07:24