PIŁKA RĘCZNA

I liga piłkarek ręcznych - derby dla Handballu Rzeszów

4 gru · 16:42

Piłkarki ręczne Handballu Rzeszów zmierzyły się dziś przed własną widownią z JKS San Jarosław w meczu 10 kolejki grupy C I ligi. Gospodynie wygrały 26:18. Jeszcze do 20 minuty oba zespoły prowadziły w miarę wyrównaną grę, z czasem jednak gospodynie uszczelniły obronę, a JKS San miał kłopoty z finalizowaniem własnych akcji. Do przerwy rzeszowianki objęły prowadzenie 13:9 . Po zmianie stron umiejętnie utrzymywały tę przewagę, by w końcówce doprowadzić do bezpiecznej dla nich różnicy. Najwięcej bramek dla Handballu Rzeszów rzuciła: Paulina Lasek 9, dla jarosławianek Aleksandra Dębiak 7.

W tabeli rzeszowianki na 6 pozycji mają 13 punktów JKS San Jarosław zgromadził 6 punktów i jest przedostatni 11.

4 grudnia ·  16:42