PIŁKA RĘCZNA

Handball Stal Mielec przegrywa pierwszy mecz barażowy

27 maj · 17:48

Piłkarze ręczni Handball Stali Mielec przegrali pierwszy mecz barażowy o awans do Superligi. We własnej hali uznali wyższość Zagłębia Lubin przegrywając 19:22, mimo, że po 30 minutach prowadzili 14:11.

Trener Stali Rafał Gliński był zły  na zespół za to co wydarzyło się w drugiej połowie spotkania

--:--
--:--

Z kolei szkoleniowiec Zagłębia Lubin Tomasz Kozłowski nie zgodził się ze stwierdzeniem, że jego zespół zagrał w drugiej części kapitalne zawody.

--:--
--:--

W ekipie gości z dobrej strony pokazał się Rafał Krupa. Wychowanek mieleckiej Stali przestrzegał swych kolegów z Zagłębia, że mecz w Mielcu może być bardzo trudnym wyzwaniem.

--:--
--:--

Z kolei w zespole Handball Stali Mielec świetnie w bramce spisywał się Dawid Dekarz. Tuż po meczu nie potrafił odpowiedzieć na pytanie co stało się w drugiej części. pojedynku.